.Sylwetka web- developera/designera

Text a'la spaghetti

Witam. Zdaję sobie sprawę jak wygląda czytanie tekstu typu makaron na stronach internetowych, dlatego będzie krótko a treściwie. Pasjonuję się hobbistycznie i zawodowo wszelkimi zagadnieniami związanymi z szeroko pojętą dziedziną Internet. Posiadam tytuł magistra inżyniera informatyki i inżyniera teleinformatyki.
Moim marzeniem zawodowym nr 1 jest jeszcze napisać wirtualny syntezator typu VST. Marzenie zawodowe nr 2 to doktorat z sieci neuronowych i algorytmach rozproszonych. Marzenia prywatne zostaną w mojej głowie

Zakres umiejętności

W zawodzie web/ -developera i -designera pracuję od ponad 10 lat (zajmuję się projektami internetowymi (serwisy, portale, e-sklepy, strony, programy, aplikacje, automatyzacje) zarówno w warstwie back jaki front - end). Projektuję i wdrażam: różnej maści serwisy internetowe poczynając od szablonów graficznych, aplikacji do realizacji różnych zadań (również tych, które automatyzują powtarzalne procesy), przez relacyjne bazy danych, algorytmy, a kończąc na wizytówkach i responsywnych szablonach PSD. Pracuję również jako webdesigner (w oparciu o grafikę rastrową - Photoshop CS6). W przyszłości planuję również zająć się grafiką stricte wektorową (Adobe illustrator). Niestety każda dziedzina galopuje w takim tempie, że czasami nie wiadomo za co się brać. Dosłownie.

Priorytety wytwarzania

Co jest dla mnie kluczowe?
  • Nieskazitelny wygląd
  • Jakość kodu źródłowego
  • Bezpieczeństwo i użyteczność aplikacji
  • Funkcjonalność interfejsów
  • Elastyczność
Zadania "niemożliwe" do realizacji traktuję jako inspirację i wyzwanie. Każdy projekt poparty jest wymaganą z mojej strony dokumentacją. A zatwierdzenie wymagań diagramami UML.
Aby czytać dalej kliknij prawą strzałkę w górnej części ekranu

2024 - Internet.Media - Damian Krawiec, Zielona Góra, Lubuskie
m(at)internet.media.pl