.CMS-BF6.6 - żelowokolorowo.pl

Logika CMS-BF6.6

Praktycznie, od strony logiki systemu nic nie zostało zmienione. Struktura bazy danych, model API, warstwa widoku opierają się na wersji 6.5. Tutaj bootstrap świetnie się nadał, a idea siatki doskonale się tu sprawdziła. Menu serwisu jest totalnie minimalistyczne - i sprowadza się tylko do ikony "hamburgera". Po jej kliknięciu, pojawia się białe menu na szerokość stu procent. Pierwotna koncepcja zdarzenia :hover na odsyłaczach była "przekreśleniem" - jednak to nie spotkało się z aprobatą i zostało zwykłe podbarwienie linku. Oczywiście na mobile nie ma zdarzenia "najechania", dlatego po wykryciu urządzenia mobilnego takie rozwiązania trzeba ukrywać.
Cały content rozmieszcza się w blokach, których całkowita szerokość wynosi 90%. Dodam jeszcze, że kolejny raz mój CMS-BF świetnie poradził sobie z wymaganiami jakie stawiał mu ten projekt. Jestem teraz całkowicie przekonany, że rozwój własnego CMS to strzał w dziesiątkę! Zapraszam do obejrzenia dema:)

Kod źródłowy

Krótko. Kod źródłowy to CMS-BF 6.5. Tu postawiłem na front-end od strony serwera nic się nie zmieniło od poprzedniej wersji.

Live DEMO


2024 - Internet.Media - Damian Krawiec, Zielona Góra, Lubuskie
m(at)internet.media.pl