.System CMS-BF7.5

Jak wygląda CMS-BF7.5

Oczywiście oparty jest na technologii bootstrap. Kompilacja LESS przy stylach. Fontawesome. Responsywność. W tej wersji musiało nastąpić pewne odcięcie od wersji 7.0, gdyż 7.0 to dedykowana aplikacja pod biuro obrotu nieruchomościami (dodawanie, przypisywanie ogłoszeń, dynamiczna wyszukiwarka). A więc funkcjonalności mocno dedykowane.
I tak się stało, struktura i model zostały raczej nieruszone, natomiast warstwa widoku i funkcje zostały niejako przywrócone do wersji stricte pod strony internetowe. Natomiast dodałem, można powiedzieć, przełomową funkcjonalność w Panelu Administratora: "grupowanie" elementów podczepianych do poszczególnych sekcji: dodatki, filmy, zdjęcia, pliki. Dzięki temu łatwiej teraz zarządzać stroną, naprawdę łatwiej. To trzeba zobaczyć w akcji.
Co jeszcze: przyciski "Zapisz i zostań", "Usuń", "Status", itd. w trybie edycji. Przy wyświetleniu wszystkich elementów podczepionych do danej sekcji możemy przełączyć widok rekordów w tryb "przypisane" i "nieprzeypisane". Ostatnią rzeczą jaką zrobiłem w systemie to rozdzieliłem zarządzanie sekcjami bloki i boksy.
Podsumowując wszystkie wymienione nowości służą wydajniejszej pracy w zarządzaniu serwisem WWW. Zapraszam do testowania ostatniej wersji stabilnej (31-08-2017).

Kod źródłowy i baza danych

W bazie danych nie przeprowadzono żadnych zmian. Natomiast funkcjonalności: "grupowanie", "przyciski", "tryby wyświetleń", "rozbicie sekcji" - wymagały mocnej ingerencji w kod. A przy okazji...zoptymalizowałem poszczególne bloki. Przede wszystkim poukładałem zapytania SELECT do bazy danych. Jest naprawdę czyściutko:). Pod adresem: znajduje się

Live DEMO


2024 - Internet.Media - Damian Krawiec, Zielona Góra, Lubuskie
m(at)internet.media.pl